خدمات ما

با توجه به افزایش تعداد متقاضیان برای مهاجرت، موسسه بین المللی سینا سمیعی علاوه بر ارائه

خدمات مهاجرتی، ویزای تحصیلی ، سرمایه گذاری و کاریابی بین المللی، خدمات منحصر بفردی جهت

رشد و افزایش دانش و مهارت فردی به متقاضیان ارائه می دهد

explore

مهاجرت

موسسه بین المللی سینا سمیعی با سابقه ای درخشان، شما را در تمامی مراحل مهاجرتی از طریق کار، سرمایه گذاری، تحصیلی و .. به کشور های مورد نظر شما در  اروپا، آسیا و آمریکا همراهی می کند

work

ویزای کاری

یکی از راه های مهاجرت از طریق دریافت ویزای کار در کشور مقصد است موسسه بین المللی سینا سمیعی با بهره گیری از متخصصین و وکلای مجربدر سراسر جهان، ویزای کاری شما را اخذ می نماید

list_alt

تهیه رزومه و انگیزه نامه

با توجه به حساسیت بیش از پیش در تهیه رزومه و انگیزه نامه  شغلی معتبر ، کارجویان و دانشجویان عزیز می توانند با کارشناسان مجرب در شاخه های مختلف، مشاوره دریافت نموده و به تهیه ان بپردازند .

assignment_turned_in

زبان و ترجمه

قرارداد کاری منعقده بین کارجو و کمپانی معتبر، دارای مفاد قانونی و حقوقی کشور مورد نظر است، همچنین قرارداد کاری متقاضیان دارای مجوز اصلی وزارت کار تعاون و رفاه اجتماعی نیز می باشد.

monetization_on

ویزای سرمایه گذاری

یکی از راه های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در کشور مقصد است موسسه بین المللی سینا سمیعی با تجربه ای درخشان در زمینه ویزای سرمایه گذاری شما را به کشور هدف می رساند

public

کاریابی بین المللی

آن دسته از عزیزانی که به دنبال پیدا کردن کار در کشور های اروپایی، آسیایی و .. هستند، میتوانند این امر را به ما واگذار کنند، ما پس از بررسی تخصص شما فرایند کاریابی را برای شما انجام خواهیم داد.

assignment_turned_in

قرارداد کاری

قرارداد کاری منعقده بین کارجو و کمپانی معتبر، دارای مفاد قانونی و حقوقی کشور مورد نظر است، همچنین قرارداد کاری متقاضیان دارای مجوز اصلی وزارت کار تعاون و رفاه اجتماعی نیز می باشد.

battery_charging_full

توانمند سازی کارجویان

توانمند سازی کارجویان در حوزه های مختلف فنی و یا سطوح زبان و مهارت در مباحثه تخصصی پیرامون مصاحبه شغلی با کارفرما بعنوان دوره های مجزا توسط کارشناسان ما آموزش داده می شود.

school

ویزای تحصیلی

برای مهاجرت و کسب علم در دانشگاه های بین المللی ، شما نیاز به ویزای تحصیلی از آن کشور دارید، در این راستا موسسه ما، مناسب ترین راهکارها را در اختیار شما قرار می دهد.

atm

پرداخت های ارزی

در این موسسه میتوانید کلیه پرداخت ها، نقل و انتقال های ارزی مربوط به ثبت شرکت و کسب کد اقتصادی و یا افتتاح حساب ارزی، سازمان های ارزشیابی مدارک از جمله zab  در آلمان وسایر ارگان ها ، ملدن کردن اسکان و … در کلیه کشورها انجام دهید.

developer_board

تاییدات و نوبت سفارت

برای اخذ تاییدات و نوبت سفارت و از ارگان های متفاوت و همچنین جهت ارائه مدارک تحصیلی و کاری و هویتی شما عزیزان، کارشناسان ما می توانند شما را در کمترین زمان ممکن به هدف خود برسید

developer_board

برگزاری دوره در آکادمی

دوره های TA جهت مصاحبه و مذاکره با سفارت و کارفرما، دوره های آموزش زبان بدن و تحلیل رویا و دوره  تحلیل رفتار نیز بصورت حضوری و آنلاین در موسسه بین المللی سینا سمیعی برگزار می شود.

خدمات ویژه و منحصر بفرد ما

supervisor_account

باشگاه مشتریان

شما می توانید سوالات و نیاز های مرتبط با پرونده ، دوره های آموزشی و موارد مورد نیاز دیگر را در شرایط عادی و فوری، از طریق پنل کاربری مطرح نمایید، کارشناس مرتبط با موضوع شما در اسرع وقت پاسخ شما را خواهد داد. شما می توانید پس از ثبت نام، تمامی نیاز های خود را اعم از ارسال تیکت و دریافت پشتیبانی بصورت آنلاین و پشتیبانی شبانه روزی دریافت نمایید.

فهرست