1. خانه
 2. navigate_before
 3. کانادا
 4. navigate_before
 5. کاریابی در کانادا

کاریابی در کانادا

کاریابی در کانادا ، کار در کانادا
فهرست محتوا پنهان

کاریابی در کانادا یکی از خدمات منحصر بفرد موسسه بین المللی سینا سمیعی می باشد، برای اخذ اقامت کانادا از طریق کاریابی در کانادا، شما می توانید از طریق سامانه مهاجرتی موسسه بین المللی سینا سمیعی نسبت به مشاهده شرایط پیدا کردن کار در کانادا و ارزیابی توسط کارشناسان اقدام نمایید.

جایگاه های شغلی کار در کانادا

گروه اصلی مشاغل برای مهاجرت و کاریابی در کانادا

لیست ناک دارای پنج سطح O، A و B و C و D است که هر سال تغییر می‌کند. این سطح بر اساس مهارت لازم در هر شغل تعیین می‌شود.

 • مهارت O:  این دسته مربوط به مشاغل مدیریتی مثل مدیر رستوران، مدیر معدن یا حتی کاپیتان‌های کشتی‌های ماهیگیری و… جزو این دسته قرار دارند.
 • مهارت A: این دسته شامل شغل‌هایی می‌شود که نیاز به مدرک دانشگاهی دارد مثل پزشکی، مهندسی، معماری و …
 • مهارت B: در صورتی که قصد دارید سرآشپز یک رستوران شوید یا در زمینه لوله کشی فعالیت کنید، شغل شما در این سطح است. این سطح، شغل‌هایی را شامل می‌شود که اغلب تخصصی هستند و نیاز به مدرک دیپلم یا کارآموزی در این زمینه دارند مثل برق‌کشی.
 • مهارت C: در این دسته مشاغلی قرار می‌گیرد که نیاز به مدرک دبیرستانی دارند یا آموزش مخصوصی را در زمینه خاصی مثل رانندگی ماشین‌های سنگین، قصابی یا مشاغلی از این دست گذراندند.
 • مهارت D: این نوع متعلق به شغل‌هایی است که نیاز به آموزش لازم دارند و اغلب زحمت زیادی دارند. مثل کارگران نظافتی یا گارسون و…
 • به صورت کلی سیستم ارزیابی مشاغل آمریکا، مهارت‌های O،A  و B را در سطح مشاغل حرفه‌ای و تخصصی دسته‌بندی کرده است. در ادامه این سه گروه را در جدول سری کد های شغلی مربوطه معرفی می نماییم اما قبل از ان به بررسی بازا شغلی و نیاز های مبرم شغلی و انالیز مشاغل در این کشور می پردازیم .

میزان حقوق و مشاغل مورد نیاز کار در کانادا

حقوق شما با توجه به رشته تحصیلی، جایگاه کاری، تخصص و سابقه‌تان متفاوت است.

طراحان توسعه وب و نرم افزار کاریابی در کانادا

این شغل که جزو پرطرفدارترین رشته‌ها محسوب می‌شود، مورد استقبال شرکت‌های فناوری و گروه تحقیق و توسعه وب و اپلیکیشن‌ها است. درآمد سالیانه این شغل 83 تا 99 هزار دلار است. رشد و گسترش فناوری اطلاعات و نرم افزار باعث شده تقاضا برای مهندسان نرم‌افزار بیشتر شود. اگر در حرفه طراحی و توسعه نرم افزار و سیستم تخصص دارید، می‌توانید با مدرک لیسانس به طور متوسط درآمد ساعتی 43.27 دلار داشته باشید

پرستاران

به علت جمعیتی که رو به سن پیری و سالخوردگی می‌رود، نیاز پرستار در این کشور باعث شده این شغل یکی از بالاترین میزان درخواست را داشته باشد. دستمزد ساعتی برای این شغل 21 دلار است.

رانندگان کامیون کاریابی در کانادا

حمل و نقل کالاهای تجاری از منطقه‌ای به منطقه‌ی دیگر باعث جذب نیروی جوان برای این شغل شده است. البته علاوه بر پرطرفدار بودن، جزو مرگبارترین ‌کار در کانادا محسوب می‌شود. درآمد این شغل ساعتی 21 دلار است.

درامد اپراتور ماشین‌الات کاریابی در کانادا

ساعتی 16 الی 18 هزار دلار

مربی کالج یا فنی حرفه‌ای کاریابی در کانادا

اکثر افرادی که در کالج درس می‌دهند بالای سن 46 سال دارند و در مرز بازنشستگی قرار دارند. اگر به درس دادن علاقه‌مندید و در حرفه خاصی متخصص هستید می‌توانید این شغل را انتخاب کنید. میانگین درآمد ساعتی این شغل حدود 36 دلار است.

مشاور کسب و کار کاریابی در کانادا

بازار جهانی و کسب و کارها مدام در حال گسترش هستند. در این بین مشاغل برای پیشرفت و رقابت به دنبال مشاورانی هستند که در استخدام کارمند و سایر موارد، مشاور حرفه‌ای بدهد. در زمینه‌های مختلفی می‌توانید به عنوان یک مشاور با درآمد ساعتی 36.06 دلار، کسب درآمد کنید.

جوشکاری کاریابی در کانادا

یکی از آن شغل‌هایی است که بیشتر متقاضیان نیروی جوان را جذب می‌کند. جوشکارهایی که از سطح مهارت بالایی برخوردارند، فرصت شغلی بهتری دارند. میزان درآمد ساعتی این شغل حدود 24.75 دلار است.

کمک پرستار یا کاردرمان کاریابی در کانادا

جمعیت سالخورده، نیاز به مراقبت و خدمات درمانی دارند. در این بین، استفاده از کمک پرستارهای جوان، مورد استقبال کارفرمایان قرار گرفته است. پس اگر به پرستاری علاقه‌مندید، می‌توانید به صورت خانگی در این شغل فعالیت کنید. حقوق پرستاری به صورت ساعتی 26 دلار است.

فیزیوتراپ کاریابی در کانادا

مردم قصد دارند زندگی طولانی‌تر و سالم‌تری داشته باشند. به این ترتیب سبک زندگی و طول عمر افراد میانسال افزایش پیدا کند. از طرفی بیمارستان‌ها نیز نسبت به درمان سرپایی بیماران، بیشتر راغب هستند. میزان درآمد فیزیوتراپ‌ها به طور میانگین ساعتی 23 دلار است که بالاترین تقاضا متعلق به شهر ساسکاچوان است.

مهندس هوا و فضا کاریابی در کانادا

اگر به دنبال یک شغل پردرآمد هستید، هوافضا می‌تواند نیازتان را تامین کند. از آن‌جایی که مقررات امنیتی و ناوگان هوایی کانادا در حال پیشرفت است، می‌توانید در بخش‌های مختلف طراحی، توسعه، نصب سیستم‌های هوایی در شرکت مشغول به کار شوید. درآمد این شغل ساعتی 43.23 دلار است.

برق صنعتی کاریابی در کانادا

برق یکی از شغل‌های پر درآمد و پر تقاضا محسوب می‌شود. اگرچه بهره‌برداری از گاز و تولید به طور خودکار انجام می‌شود منتها صنایع بیشتری به برق صنعتی نیاز دارند. می‌توانید به عنوان متخصص در این زمینه با نصب، تعمیر، طراحی تاسیسات، درآمد ساعتی 33.16 دلار به دست آورید.

خلبان هواپیما کاریابی در کانادا

جدا از خطوط هوایی و تجاری که خلبانان می‌توانند در داخل یا به صورت بین المللی پرواز داشته باشند، در بخش مسافر، معدنی، آتش نشانی، تجهیزات پزشکی نیز فرصتی برای متقاضیان جوان این شغل است. درآمد ساعتی این شغل 37.50 دلار است.

داروساز کاریابی در کانادا

به علت جمعیت سالخورده که نیاز به دارو دارند، تقاضا برای داروسازان واجد شرایط در کانادا افزایش پیدا کرده است. اگر داروساز هستید، از آن‌جایی که متخصصان داروساز نقش مهمی در سلامت بیماران دارند، با درآمد ساعتی 50.31 دلار می‌توانید در این شغل درآمد کسب کنید و به بهبود بیماران کمک کنید.

روانشناس کاریابی در کانادا

طی 5 سال آینده روانشناسی جزو مشاغل پرطرفدار است. با ورود به این شغل، به افرادی که با انواع و اقسام بیماری‌های عصبی و روانی دچار هستند کمک کرده و مشاوره بدید. متوسط درآمد این شغل ساعتی 39.56 دلار است.

تعمیرکار و لوله کش کاریابی در کانادا

با نوسازی کارخانه‌ها و تجهیزات صنعتی، نیاز به لوله کش و تکنسین‌های مربوطه نیز افزایش پیدا می‌کند. این شغل در زمینه مونتاژ، ساخت، نگهداری، عیب یابی، و تعمیر انواع سیستم درآمد متوسط ساعتی 36 دلار داشته باشید

برآوردگر ساخت و ساز کاریابی در کانادا

شرکت‌ها برای مدیریت روش‌ها و فعالیت‌های خود، نیاز به کنترل هزینه‌های خود دارند. این کاری است که برآوردگران، بودجه‌ها را برای انواع پروژه‌های ساختمانی محاسبه و برآورد می‌کند. درآمد متوسط ساعتی این شغل 29.81 دلار است.

تکنسین یا دستیار دامپزشکی کاریابی در کانادا

کانادایی‌ها نسبت به حیوانات خانگی خود علاقه خاصی دارند و حاضرند پول بیشتری برای مراقبت از آن‌ها بپردازند. متوسط دستمزد ساعتی 17.31 دلار است.

بینایی‌سنجی کاریابی در کانادا

بازار بینایی سنجی و محصولات ارتوپدی همچنان در حال افزایش است. به عنوان متخصص بینایی می‌توانید در سنجش شماره چشم افراد و تشخیص لنز مناسب و عینک به افراد کمک کنید. این شغل پرتقاضا ساعتی 24.00 دلار درآمد دارد.

تحلیل کسب و کار کاریابی در کانادا

شرکت‌های بزرگی که به دنبال تحقیق و توسعه برای کسب و کارهایشان هستند، به دنبال تحلیل‌گرانی هستند تا به کمک آن‌ها وضعیت کسب و کارشان را رونق دهند. این شغل درآمد سالانه 73 تا 87 هزار دلار دارد.

نماینده بخش فروش (Sales Representative)

کسی که نماینده فروش قوی و متخصص و دارای تجربه در این حرفه است میتواند کسب و کار پر رونقی در کانادا داشته باشد و این کار در کانادا بسیار مورد توجه است و بیشا از 8500 آگهی نیازمندی مربوط به جذب نماینده فروش در Jobs Bank وجود دارد حقوق تقریبی این شغل 64 هزار دلار در سال است و معمولا همراه با کمیسیون و تشویقی های خاص نیز میباشد. ارتباط با مشتری و کسب کار نیز در این رسته قرار دارند. یک شغل کارآمد در کانادا که متعلق به متخصصان فنی فروش، خریداران عمده، دلال‌ها، نمایندگان فروش، مسئول و مشاوران و … محسوب می‌شود که با درآمد سالانه 52 تا 64 هزار دلار خیلی از افراد را در زمینه‌های مختلف به کار می‌گیرد.

شغل حسابداری 

دومین شغل پردرآمد در کانادا حسابداری است که درآمد آن سالانه 63 تا 75 هزار دلار است. نیاز مبرم به حسابدار در شغل های متوسط و بزرگ در کانادا دارای اهمیت بسزایی است تا حدی که این شغل را در جایگاه دوم قرار داده است بخش مهمی از حسابداری دادن مشاوره به تعهد مالی به مشتریان است. اما شغل حسابداری عمدتا مربوط به کمک به کسب و کارها و افراد خاص در مدیریت امور مالی آنهاست. تارخچه قوی استخدام در این شغل در کانادا بسیار قوی است و انتظار میرود کماکان ادامه داشته باشد.

مدیر پروژه مهندسی (Engineering Project Manager)

مدیر پروژه مهندسی در زمانی که یک پروژه شروع به ساخت وپیشرفت میکند حتما پای یک مدیر پرژوه مهندسی رد میان است . از لیست مشاغل مورد نیاز کانادا این شغل دارای حقوق و مزایای بسیار خوبی است و برای بدست آوردن این جایگاه شغلی در کانادا تقاضای زیادی در کشور کانادا وجود دارد که دلایل آن میتوان به بازار رو به رشد مسکن و برنامه ریزی دولت فدرال این کشور نام برد. درآمد یک مدیر پروژه در کانادا به طور میانگین سالانه 74 تا 92 هزار دلار است. کاریابی در کانادا

تحلیل گر کسب و کار (Business Analyst)

تحلیل گر کسب و کار دائما به دنبال راههایی است که باعث میشود که یک کسب و کار به خوبی رشد نموده و بهینه سازی نماید . این شغل نیز در کانادا جایگاه شغلی در به خصوصی دارد و از این ور شرکت های بزرگ و پروژه های زیر ساختی معمولا چندین تحلیل گر کسب و کار را در خوزه های مختلف شرکت استخدام می کنند کاریابی در کانادا

مدیر پروژه آی تی (IT Project Manager)

مدیر فناوری اطلاعات یا همان مدیر ای تی که در حوزه کسب و کار نیز فعالیت دارد باید در رشته کاری خود دارای توانایی و مهارت بالایی باشد . از این رو مدیران پروژه فناوری اطلاعات نیز دارای حقوق و مزایای بسیار خوبی در کشور کانادا هستند و میتوانید در این حوزه نیز فعالیت های خود را برای مهاجرت و شغل و کار نیز ادامه دهید. کاریابی در کانادا

مدیر حساب (Account Manager)

مدیران حوزه حساب مسئول این هستند که مشتریان فعلی یک کسب و کار را راضی نگه دارند و همچنین برای کسب و کار مربوطه مشتریان جدید پیدا کنند. بنابراین وظیفه و فعالیت های افرادی که در این پست فعالیت می کنند برای یک بیزینس حیاتی است. این افراد در واقع محور اصلی یک شرکت در روابط بین دو کسب و کار مختلف با هم هستند. مدیر سرویس‌های بیزینسی جزو این دسته قرار دارند. درآمد این شغل سالیانه 75 تا 92 هزار دلار است. کاریابی در کانادا

مهندس نرم افزار (Software Engineer)

برای تمامی اپلیکیشن های هوشمند و عالی در گوشی شما و یا برنامه های رایانه ای بزرگ و کاربردی، یک طراح و توسعه دهنده نرم افزاری و شاید یک تیم توسعه دهنده ضروری هستند. بخش اعظمی از حوزه های مختلف صنعتی و تجاری هم اکنون وابستگی زیادی به نرم افزار و اپلیکیشن ها دارند و بخشی از کارکرد آن ها مربوط به همین حوزه می شود. بدین ترتیب دیگر تنها شرکت های فناوری نیستند که باید اپلیکیشن ها و برنامه های جدید بسازند. کارکنان متخصص و متقاضی این حوزه، شغلی را از بین حوزه های مختلف کاری انتخاب خواهند کرد.

مسئول حوزه استخدام کارمند (Recruiter)

در جایی که صنعت رو به رشد و پیشرفت است و بازار کار سلامت کامل دارد، مسئولان حرفه ای و خوب در بخش استخدام مورد نیاز هستند تا مطمئن شوند کسب کار ها در حال پر کردن مشاغل خالی خود با کارمندان مناسب و کار بلد هستند. کسب و کار ها در تمامی نقاط کانادا رو به رشد هستند، بدین معنا که کارمندان جدید و زیادی مورد نیاز هستند، و شغل این افراد پیدا کردن کارمندان مناسب برای موقعیت های شغلی خالی آن ها است.

خدمات مشتریان کاریابی در کانادا

37 تا 43 هزار دلار

نیروی کار در کانادا به طور متوسط کاریابی در کانادا

ساعتی 15 الی 18 هزاردلار

اولویت مشاغل مورد نیاز برای کار در کانادا ۲۰۲۰

اولویت مشاغل بستگی به کمبود نیروی کار فوری در کانادا است که به علت افزایش جمعیت سالخورده کانادا و کمبود نیروی برای خدمات دهی به قشر بازنشته پیش بینی می شود لیست زیر در سال 2020 بیشترین جذب را داشته باشد.

 • پرستاران و مددکاران حرفه ای
 • دستیار فیزیوتراپی و طب فیزیکی
 • روانشناس و مشاور
 • داروساز
 • متخصص بینایی سنجی

پردرآمدترین مشاغل برای کار در کانادا

به طور متوسط درآمد کارکنان کانادایی حدود 952 دلار در هفته است. اما مشاغلی که در زیر اعلام شده حدودا سه برابر بیشتر از میانگین این میزان درآمد است.

 • دکتر متخصص:11.7-375 هزار دلار در سال
 • دندانپزشک: 53-213 هزار دلار در سال
 • پزشک عمومی: 58 – 310 هزار دلار در سال
 • وکیل: 48-146 هزار دلار در سال
 • مدیران ارشد مالی: 77- 129 هزار دلار در سال
 • خلبان: 35 – 146 هزار دلار در سال

مشاغل خانگی پردرآمد برای کاریابی در کانادا

مشاغل خانگی پر درآمد در سایت flexjobs  ذکر شده است.

 • شغل‌های مربوط به امور کلینیکی مانند کارمند امور اداری، رهبر تیم نظارتی یا مشاور که درآمد سالانه 150 هزار دلار سالیانه دارند.
 • وکیل نظارتی: 117 تا 152 هزار دلار درآمد سالیانه
 • نویسنده یا ویراستار پزشکی: 110 تا 115 هزار دلار درآمد سالیانه
 • مدیر کیفی: 100 تا 175 هزار دلار در سالانه
 • مهندسین توسعه نرم افزار و ارتباطات: 100 تا 160 هزار دلار سالیانه

کم درآمدترین مشاغل برای کار در کانادا

 • متصدی بار یا گارسون: 11 دلار
 • میزبان هتل: 12 دلار
 • کارگر آشپزخانه: 13 دلار
 • کفاش و تعمیر کننده کفش: 13.65 دلار
 • صندوق داران: 13.95 دلار
جدول ناک برخی مشاغل گروه A , B , O

در نظر داشته باشید استان‌هایی در کانادا مانند استان کبک، نوااسکوشیا، جزیره پرنس ادوارد و قسمت شرقی کانادا، پایین‌ترین دستمزد ساعتی را دارند.

۰۰۱۱ قانونگذار O
۰۰۱۲ مدیران و مقامات ارشد دولت O
۰۰۱۳ مدیران ارشد : مالی، ارتباطات و سایر خدمات اجتماعی O
۰۰۱۴ مدیران ارشد : بهداشت، آموزش، خدمات اجتماعی و عمومی و سازمانهای گروهی و عضویتی O
۰۰۱۵ مدیران ارشد : تجارت، صادرات و سایر خدمات کمیته ملی O
۰۰۱۶ مدیران ارشد : ساخت و ساز،حمل و نقل، تولید و خدمات رفاهی O
۰۱۱۱ مدیران مالی O
۰۱۱۲ مدیران منابع انسانی O
۰۱۱۳ مدیران خرید O
۰۱۱۴ سایر مدیران خدماتی O
۰۱۲۱ مدیران بیمه، املاک و مستغلات و کارگزاران مالی O
۰۱۲۲ مدیران بانک، اعتبارات و سایر مدیران سرمایه گذاری O
۰۱۲۴ مدیران تبلیغات، بازاریابی و روابط عمومی O
۰۱۲۵ سایر مدیران خدمات تجاری O
۰۱۳۱ مدیران شرکت های مخابراتی O
۰۱۳۲ مدیران خدمات پستی و پیک O
۰۲۱۱ مدیران مهندسی O
۰۲۱۲ مدیران معماری و علوم O
۰۲۱۳ مدیران سیستم های کامپیوتری و اطلاعات O
۰۳۱۱ مدیران مراقبت های بهداشت O
۰۴۱۱ مدیران دولتی : توسعه سیاست های بهداشت و درمان اجتماعی و مدیریت برنامه O
۰412 مدیران دولتی : تحلیل اقتصادی، توسعه سیاست و مدیریت برنامه O
۰۴۱۳ مدیران دولتی : توسعه سیاست های آموزشی و مدیریت برنامه O
۰۴۱۴ سایر مدیران در بخش مدیریت دولتی O
۰۴۲۱ مدیران : آموزش دوره های متوسطه و آموزش حرفه ای O
۰۴۲۲ مدیران مدارس و مدیران اجرایی دوره های ابتدایی و متوسطه O
۰۴۲۳ مدیران در بخش خدمات عمومی، اجتماعی و اصلاحی O
۰۴۳۱ مامورین پلیس O
۰۴۳۲ روسای آتش نشانی و افسران ارشد آتش نشانی O
۰۴۳۳ افسران ماموریت های نیروهای مسلح کانادا O
۰۵۱۱ مدیران کتابخانه، بایگانی، موزه و گالری هنر O
۰۵۱۲ مدیران : انتشارات، انیمیشن و کارتون، برنامه های رادیویی و تلویزیونی، هنرهای نمایشی O
۰۵۱۳ مدیران برنامه های تفریحی، ورزشی و بدنسازی و خدمات O
۰۶۰۱ مدیران فروش شرکت O
۰۶۲۱ مدیران تجارت خرده فروشی و عمده فروشی O
۰۶۳۱ مدیران رستوران O
۰۶۳۲ مدیران خدمات اسکان O
۰۶۵۱ مدیران در خدمات مشتری و شخصی O
۰۷۱۱ مدیران ساخت و ساز O
۰۷۱۲ مدیران ساخت و نوسازی منازل O
۰۷۱۴ مدیران عملیات و نگهداری تجهیزات O
۰۷۳۱ مدیران در بخش حمل و نقل O
۰۸۱۱ مدیران در تولید منابع طبیعی و ماهیگیری O
۰۸۲۱ مدیریت کشاورزی O
۰۸۲۲ مدیریت باغ O
۰۸۲۳ مدیریت آبزی پروری O
۰۹۱۱ مدیریت تولید O
۰۹۱۲ مدیریت خدمات O

 

 

 

 

 

 

A حسابرس و حسابدار مالی ۱۱۱۱
A تحلیلگر مالی و سرمایه گذاری ۱۱۱۲
A کارگزاران اوراق بهادار، سرمایه گذاران بورس و واسطه های معاملات بازرگانی ۱۱۱۳
A سایر مامورین مالی ۱۱۱۴
A متخصصان منابع انسانی ۱۱۲۱
A مشاغل حرفه ای در مشاوره مدیریت بازرگانی ۱۱۲۲
A مشاغل حرفه ای در تبلیغات، بازاریابی و روابط عمومی ۱۱۲۳
B ناظر، کارمندان عمومی و پشتیبانی اداری ۱۲۱۱
B ناظر، کارمندان اداری مالی و بیمه ۱۲۱۲
B ناظر، کتابخانه ، مکاتبات و کارکنان اطلاعات مرتبط ۱۲۱۳
B ناظر، مشاغل مربوط به پست و توزیع ۱۲۱۴
B ناظر، زنجیره تامین و پیگیری و مشاغل برنامه ریزی و هماهنگی ۱۲۱۵
B افسران اداری ۱۲۲۱
B معاونین اجرایی ۱۲۲۲
B مامورین نیروی انسانی و استخدام ۱۲۲۳
B مدیر املاک ۱۲۲۴
B مامورین و ناظران خرید ۱۲۲۵
B برنامه ریزان کنفرانس ها و رویدادها ۱۲۲۶
B مامورین دادگاه و دادگستری ۱۲۲۷
B ناظران بیمه اشتغال، مهاجرت، خدمات مرزی و عملکردی ۱۲۲۸
B معاونین اداری ۱۲۴۱
B معاونین حقوقی اداری ۱۲۴۲
B دستیاران اداری پزشکی ۱۲۴۳
B گزارشگران دادگاه، نسخه نویسان پزشکی و مشاغل مرتبط ۱۲۵۱
B مشاغل مدیریت اطلاعات پزشکی ۱۲۵۲
B تکنسین مدیریت بایگانی و سوابق ۱۲۵۳
B مأمور آماری و مشاغل پشتیبانی تحقیقاتی ۱۲۵۴
B تکنسین های حسابداری و حسابداران ۱۳۱۱
B بازرسان تعدیل کننده بیمه و مطالبات ۱۳۱۲
B کارشناسان بیمه ۱۳۱۳
B ارزیاب ۱۳۱۴
B گمرک، کشتی و سایر کارگزاران ۱۳۱۵
A فیزیکدان و منجم ۲۱۱۱
A شیمیدان ۲۱۱۲
A زمین شناس و اقیانوس شناس ۲۱۱۳
A هواشناس و اقلیم شناس ۲۱۱۴
A سایر مشاغل حرفه ای در زمینه علوم فیزیکی ۲۱۱۵
A زیست شناس و دانشمندان مرتبط ۲۱۲۱
A متخصص جنگلداری ۲۱۲۲
A نمایندگان، مشاوران و متخصصان کشاورزی ۲۱۲۳
A مهندس عمران ۲۱۳۱
A مهندس مکانیک ۲۱۳۲
A مهندس برق و الکترونیک ۲۱۳۳
A مهندس شیمی ۲۱۳۴
A مهندس صنعت و تولید ۲۱۴۱
A مهندس متالوژی و مواد ۲۱۴۲
A مهندس معدن ۲۱۴۳
A مهندس زمین شناسی ۲۱۴۴
A مندس نفت ۲۱۴۵
A مهندس هوافضا ۲۱۴۶
A مهندس کامپیوتر (به غیر از مهندسی نرم افزار و طراحان) ۲۱۴۷
A سایر مشاغل مهندسی ۲۱۴۸
A معماران ۲۱۵۱
A معماران منظر ۲۱۵۲
A برنامه ریز شهری و کاربری اراضی ۲۱۵۳
A نقشه بردار زمین ۲۱۵۴
A ریاضیدان، آمارشناس و آمارگیر ۲۱۶۱
A تحلیلگر و مشاوره سیستم ۲۱۷۱
A تحلیلگر پایگاه داده و سرپرست داده ۲۱۷۲
A مهندس نرم افزار و طراح ۲۱۷۳
A برنامه نویس کامپیوتر و توسعه دهنده رسانه های تعاملی ۲۱۷۴
A طراح وب و توسعه دهنده ۲۱۷۵
B تکنسین و کارشناس شیمیایی ۲۲۱۱
B تکنسین و کارشناس زمین شناسی و معدن ۲۲۱۲
B تکنسین و کارشناس زیست شناسی ۲۲۲۱
B بازرس محصولات کشاورزی و آبزیان ۲۲۲۲
B تکنسین و کارشناس جنگلداری ۲۲۲۳
B مامور حفاظت و شیلات ۲۲۲۴
B تکنسین و متخصص مراتع و باغداری ۲۲۲۵
B تکنسین و کارشناس مهندسی عمران ۲۲۳۱
B تکنسین و کارشناس  مهندسی مکانیک ۲۲۳۲
B تکنسین و کارشناس مهندسی صنایع و تولید ۲۲۳۳
B برآوردگر ساختمانی ۲۲۳۴
B تکنسین و کارشناس مهندسی برق و الکترونیک ۲۲۴۱
B کارشناس خدمات الکترونیکی (تجهیزات خانگی وتجاری) ۲۲۴۲
B کارشناس و مکانیک سازه های صنعتی ۲۲۴۳
B ابزار هواپیما ، مکانیک برقی و اویونیک ، تکنسین ها و بازرسان ۲۲۴۴
B تکنسین و کارشناس معماری ۲۲۵۱
B طراح صنعتی ۲۲۵۲
B تکنسین و کارشناس طراحی ۲۲۵۳
B تکنسین و کارشناس نقشه برداری زمین ۲۲۵۴
B مشاغل فنی در زمین شناسی و هواشناسی ۲۲۵۵
B کارشناس و آزماینده غیر مخرب ۲۲۶۱
B بازرس مهندسی و مامور نظارتی ۲۲۶۲
B بازرس در بهداشت عمومی و محیط زیست و بهداشت و ایمنی شغلی ۲۲۶۳
B بازرس ساختمانی ۲۲۶۴
B خلبان هوایی، مهندس پرواز و مربی پرواز ۲۲۷۱
B کنترل کننده ترافیک هوایی و مشاغل مرتبط ۲۲۷۲
B افسر عرشه، حمل و نقل آب ۲۲۷۳
B افسر مهندس، حمل و نقل آب ۲۲۷۴
B کنترل کننده های ترافیک راه آهن و تنظیم کننده های ترافیک دریایی ۲۲۷۵
B کارشناس شبکه های رایانه ای ۲۲۸۱
B کارشناس پشتیبانی کاربر ۲۲۸۲
B کارشناس آزمایش سیستم های اطلاعاتی ۲۲۸۳
A هماهنگ کننده و ناظر پرستاری ۳۰۱۱
A پرستاران بخش عمومی و پرستاران بخش روانی ۳۰۱۲
A پزشک متخصص ۳۱۱۱
A پزشک عمومی و پزشک خانواده ۳۱۱۲
A دندانپزشک ۳۱۱۳
A دامپزشک ۳۱۱۴
A اپتومتریست ۳۱۲۱
A عینک ساز ۳۱۲۲
A مشاغل گروه پیراپزشکی ۳۱۲۴
A سایر مشاغل تخصصی در تشخیص سلامت و درمان ۳۱۲۵
A داروساز ۳۱۳۱
A متخصص تغذیه ۳۱۳۲
A شنوایی سنجی و آسیب شناس گفتار درمانی ۳۱۴۱
A فیزیوتراپ ۳۱۴۲
A متخصصین کاردرمانی ۳۱۴۳
A مشاغل حرفه ای دیگر در درمان و ارزیابی ۳۱۴۴
B متخصص آزمایشگاه پزشکی ۳۲۱۱
B متخصص آزمایشگاه پزشکی و دستیاران آسیب شناس ۳۲۱۲
B کارشناس سلامت حیوانات و کارشناس دامپزشکی ۳۲۱۳
B درمانگران تنفسی ، پرفیوژنست های بالینی و تکنسین های قلبی ریوی ۳۲۱۴
B تکنسین های پرتودرمانی پزشکی ۳۲۱۵
B سونوگرافر ۳۲۱۶
B تکنسین های قلب و فن آوری های تشخیصی الکتروفیزیولوژیک ۳۲۱۷
B سایرتکنسین و کارشناسان پزشکی (غیر از بهداشت دندان) ۳۲۱۹
B دندانساز ۳۲۲۱
B متخصص بهداشت دندان و متخصص دندان ۳۲۲۲
B کارشناس دندانپزشکی، تکنسین و دستیاران آزمایشگاهی ۳۲۲۳
B بینایی سنج ۳۲۳۱
B پزشک معالج سنتی ۳۲۳۲
B کارشناس پرستار تجربی ۳۲۳۳
B مشاغل پیراپزشکی ۳۲۳۴
B ماساژ درمانگر ۳۲۳۶
B سایر مشاغل فنی در درمان و ارزیابی ۳۲۳۷
A استاد و مدرس دانشگاه ۴۰۱۱
A معاون آموزشی و پژوهشی و مدرس دوره متوسطه ۴۰۱۲
A مدرس کالج و دوره های شغلی ۴۰۲۱
A معلم دوره متوسطه ۴۰۳۱
A معلم مدرسه ابتدایی و مهد کودک ۴۰۳۲
A مشاور آموزشی ۴۰۳۳
A قاضی ۴۱۱۱
A وکلا و صاحبان اسناد رسمی ۴۱۱۲
A روانشناس ۴۱۵۱
A مددکار اجتماعی ۴۱۵۲
A مشاور ازدواج، خانواده و مشاغل مرتبط ۴۱۵۳
A مشاورین دینی حرفه ای ۴۱۵۴
A افسران عفو مشروط و مشاغل مرتبط ۴۱۵۵
A مشاوران استخدام ۴۱۵۶
A محققان، مشاوران و مسئولین برنامه های علوم طبیعی و کاربردی ۴۱۶۱
A اقتصاددان و محقق و تحلیلگر سیاست اقتصادی ۴۱۶۲
A افسران توسعه تجارت و محققان و مشاوران بازاریابی ۴۱۶۳
A پژوهشگران ، مشاوران و مسئولان سیاست های اجتماعی ۴۱۶۴
A محققان ، مشاوران و مسئولان سیاستهای سلامت ۴۱۶۵
A پژوهشگران ، مشاوران و مسئولان سیاست آموزش و پرورش ۴۱۶۶
A محققان تفریحی ، ورزشی و تناسب اندام ، مشاوران و مسئولان برنامه ۴۱۶۷
A افسران برنامه منحصر به فرد برای دولت ۴۱۶۸
A سایر مشاغل حرفه ای در علوم اجتماعی ۴۱۶۹
B Paralegal  مشاغل مرتبط ۴۲۱۱
B کارمندان خدمات اجتماعی و عمومی ۴۲۱۲
B مربیان و دستیاران کودکان ۴۲۱۴
B مربی معلولین ۴۲۱۵
B سایر مدرسین ۴۲۱۶
B سایر مشاغل مذهبی ۴۲۱۷
B افسر پلیس (به جز مأمورین) ۴۳۱۱
B آ‌تش‌نشان ۴۳۱۲
B مقمامات غیر گماشته نیروهای مسلح کانادا ۴۳۱۳
A کتابداران ۵۱۱۱
A نگهبان و متصدی ۵۱۱۲
A بایگانی ۵۱۱۳
A نویسنده ۵۱۲۱
A ویرایشگر ۵۱۲۲
A روزنامه نگار ۵۱۲۳
A مترجم، مترجم شفاهی ۵۱۲۵
A تهیه کننده ، کارگردان ، طراح و مشاغل مرتبط ۵۱۳۱
A رهبر ارکستر ، آهنگساز و تنظیم کننده ۵۱۳۲
A نوازنده و خواننده ۵۱۱۳۳
A رقصنده ۵۱۳۴
A بازیگر و کمدین ۵۱۳۵
A نقاشان ، مجسمه سازان و سایر هنرمندان تجسمی ۵۱۳۶
B کتابداران و تکنسین های بایگانی عمومی ۵۲۱۱
B مشاغل فنی مربوط به موزه ها و گالری های هنری ۵۲۱۲
B عکاس ۵۲۲۱
B اپراتور دوربین فیلمبرداری ۵۲۲۲
B تکنسین های گرافیک ۵۲۲۳
B تکنسین های پخش ۵۲۲۴
B تکنسین های ضبط صدا و فیلم ۵۲۲۵
B سایر مشاغل فنی و هماهنگی در تصاویر متحرک ، پخش و هنرهای نمایشی ۵۲۲۶
B پشتیبانی از مشاغل موجود در تصاویر متحرک ، پخش ، عکاسی و هنرهای نمایشی پشتیبانی ۵۲۲۷
B اعلام کنندگان و سایر گویندگان ۵۲۳۱
B سایر اجرا کنندگان ۵۲۳۲
B طراحان گرافیک و تصویرگران ۵۲۴۱
B طراح داخلی و دکوراتور داخلی ۵۲۴۲
B طراحان خلاق در زمینه تئاتر، مد و نمایش ۵۲۴۳
B صنعتگر و متخصص ۵۲۴۴
B تولیدکننده – پارچه ، چرم و محصولات خز ۵۲۴۵
B ورزشکار ۵۲۵۱
B مربی ۵۲۵۲
B داوران و مقامات ورزشی ۵۲۵۳
B رهبران برنامه و مربیان تفریحی، ورزشی و بدنسازی ۵۲۵۴
B ناظران فروش خرده فروشی ۶۲۱۱
B متخصص فروش فنی – تجارت عمده فروشی ۶۲۲۱
B خریداران خرده فروشی و عمده فروشی ۶۲۲۲
B کارگزاران بیمه و واسط معاملات بازرگانی ۶۲۳۱
B نمایندگی املاک و مستغلات ۶۲۳۲
B نماینده فروش مالی ۶۲۳۵
B سرپرستان سرویس غذا ۶۳۱۱
B خانه دار ۶۳۱۲
B سرپرستان اسکان ، مسافرت ، گردشگری و خدمات مرتبط ۶۳۱۳
B سرپرستان خدمات  اصلاعات و مشتری ۶۳۱۴
B سرپرستان نظافت ۶۳۱۵
B سایر سرپرستان خدمات ۶۳۱۶
B سرآشپز ۶۳۲۱
B آشپز ۶۳۲۲
B قصاب، گوشت و ماهی فروشان – خرده فروشی و عمده فروشی ۶۳۳۱
B نانوا ۶۳۳۲
B آرایشگر ۶۳۴۱
B خیاط پیراهن، خز فروش ۶۳۴۲
B کفاش و کفش دوز ۶۳۴۳
B تعمیرکاران ساعت و جواهرات و مشاغل مرتبط ۶۳۴۴
B خیاط رومبلی و پرده و غیره ۶۳۴۵
B گرداننده مراسم تدفین ۶۳۴۶
B پیمانکاران و سرپرستان ، ماشینکاری ، تشکیل فلز ، شکل دهی و معاملات و مشاغل مرتبط ۷۲۰۱
B پیمانکاران و سرپرستان ، تجارت برق و مشاغل ارتباطات از راه دور ۷۲۰۲
B پیمانکاران و سرپرستان ، معاملات لوله کشی ۷۲۰۳
B پیمانکاران و سرپرستان ، تجارت نجاری ۷۲۰۴
B پیمانکاران و سرپرستان ، سایر مشاغل ساختمانی ، نصب کننده ، تعمیرکار و سرویس دهنده ۷۲۰۵
B ماشین کاران و بازرسان ماشینکاری و ابزار ۷۲۳۱
B سازندگان ابزار ۷۲۳۲
B کارگران ورق فلز ۷۲۳۳
B سازنده دیگ بخار ۷۲۳۴
B سازنده میلگردهای فلزی و ساختاری ۷۲۳۵
B آهن کار ۷۲۳۶
B جوشکار و اپراتورهای مربوط به دستگاه ۷۲۳۷
B برق کار (به جز سیستم صنعتی و نیروگاهی) ۷۲۴۱
B برقکار صنعتی ۷۲۴۲
B برقکار سیستم های قدرتی ۷۲۴۳
B کارگران خط برق و کابل ۷۲۴۴
B کارگران خطوط مخابراتی و کابل ۷۲۴۵
B کارگران نصب و راه اندازی ارتباطات از راه دور ۷۲۴۶
B تکنسین های خدمات تلویزیون و نگهداری کابل ۷۲۴۷
B لوله کش ۷۲۵۱
B نصب و راه اندازی سیستم های آبپاش ، پرفیوژن و سیستم های آب پاش ۷۲۵۲
B کمک نصاب گاز ۷۲۵۳
B نجار ۷۲۷۱
B کابینت کار ۷۲۷۲
B آجرچین ۷۲۸۱
B بتن‌کار ۷۲۸۲
B کاشی‌کار ۷۲۸۳
B نصب کننده های دیواره های سخت و پلاستر و برشکار ۷۲۸۴
B سقف‌ساز ۷۲۹۱
B شیشه‌گر ۷۲۹۲
B عایق‌کار ۷۲۹۳
B نقاشان و دکوراتورها (به جز دکوراتور داخلی) ۷۲۹۴
B نصاب کف‌پوش ۷۲۹۵
B پیمانکاران و سرپرستان ، تجارت مکانیک ۷۳۰۱
B پیمانکاران و سرپرستان، خدمه تجهیزات سنگین ۷۳۰۲
B سرپرستان، چاپ و مشاغل مرتبط ۷۳۰۳
B ناظر ، عملیات حمل و نقل ریلی ۷۳۰۴
B ناظر، حمل و نقل موتور و سایر اپراتورهای حمل و نقل زمینی ۷۳۰۵
B مکانیک صنعتی و میلگردهای ساختمانی ۷۳۱۱
B مکانیک تجهیزات سنگین ۷۳۱۲
B مکانیک گرمایش ، برودتی و تهویه مطبوع ۷۳۱۳
B مسئول راه آهن ۷۳۱۴
B مکانیک هواپیما و بازرس هواپیما ۷۳۱۵
B کمک مکانیک ۷۳۱۶
B سازنده آسانسور و مکانیک ۷۳۱۸
B تکنسین های خدمات خودرو ، مکانیک کامیون و اتوبوس و تعمیرکارهای مکانیکی ۷۳۲۱
B تعمیرکاران بدنه موتور ۷۳۲۲
B مکانیک گرمایش روغن و سوخت جامد ۷۳۳۱
B سرویس کننده و تعمیرکار لوازم خانگی ۷۳۳۲
B مکانیک الکتریکی ۷۳۳۳
B مکانیک موتورسیکلت ، همه وسایل نقلیه زمینی و سایر ۷۳۳۴
B سایر تعمیرکارهای کوچک موتور و تجهیزات کوچک ۷۳۳۵
B مهندسین لوکوموتیو راه آهن و محوطه ۷۳۶۱
B هادی راه آهن و ترمز ۷۳۶۲
B اپراتور جرثقیل ۷۳۷۱
B دریل و بلستر – معدنکاری ، استخراج معادن و ساخت و ساز ۷۳۷۲
B دریل چاه های آب ۷۳۷۳
B اپراتورهای چاپ ۷۳۸۱
B سایر تجارتها و مشاغل مرتبط ۷۳۸۴
B ناظر ، درختکاری و جنگلداری ۸۲۱۱
B ناظر ، معدن و استخراج ۸۲۲۱
B پیمانکاران و سرپرستان ، حفاری و خدمات نفت و گاز ۸۲۲۲
B کارگران معدن تولید و توسعه زیرزمینی ۸۲۳۱
B حفاری چاههای نفت و گاز ، سرویس دهنده ها ، آزمایش کنندگان و کارگران مرتبط ۸۲۳۲
B اپراتورهای ماشین آلات جنگلی ۸۲۴۱
B پیمانکار خدمات کشاورزی ، سرپرستان مزرعه و دامداران تخصصی ۸۲۵۲
B پیمانکاران و سرپرستان ، محوطه سازی ، نگهداری زمین ها و خدمات باغبانی ۸۲۵۵
B استادان و مامورین ماهیگیری ۸۲۶۱
B ماهیگیر ۸۲۶۲
B ناظر ، فرآوری مواد معدنی و فلزات ۹۲۱۱
B سرپرست نفت ، گاز و فرآوری مواد شیمیایی و آب و برق ۹۲۱۲
B ناظر فرآوری مواد غذایی و نوشیدنی ۹۲۱۳
B ناظر پلاستیک و محصولات پلاستیکی ۹۲۱۴
B ناظر پردازش محصولات چوبی و جنگلی ۹۲۱۵
B ناظران پردازش و تولید محصولات منسوجات ، پارچه ، پارچه ، خز و چرم ۹۲۱۷
B ناظر ، مونتاژ وسایل نقلیه موتوری ۹۲۲۱
B ناظر ، تولید الکترونیک ۹۲۲۲
B ناظر ، تولید محصولات برقی ۹۲۲۳
B ناظران ، مبلمان و لوازم جانبی ۹۲۲۴
B ناظر ، سایر محصولات تولیدی مکانیکی و فلزی ۹۲۲۶
B ناظر و مونتاژ دیگر محصولات تولیدی ۹۲۲۷
B اپراتورهای کنترل و پردازش مرکزی ، فرآوری مواد معدنی و فلز ۹۲۳۱
B اپراتورهای کنترل و پردازش مرکزی ، نفت ، گاز و فرآوری مواد شیمیایی ۹۲۳۲
B اپراتورهای کنترل پالپ ، تهیه و پوشش بسته بندی ۹۲۳۵
B مهندسان برق و اپراتورهای سیستمهای برق ۹۲۴۱
B اپراتورهای تصفیه آب و فاضلاب ۹۲۴۳

 

 

به این مطلب امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

اشتراک گذاری در صفحات اجتماعی

مطالب مرتبط

فرم ارزیابی

شما می توانید با کلیک بر روی تصویر به سامانه ارزیابی و اخذ مشاوره با کارشناسان اقدام نمایید

برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
باز کردن گفتگو
1
پشتیبانی فنی سامانه مهاجرتی
سلام
چگونه میتوانم شما را راهنمایی کنم؟