1. خانه
 2. navigate_before
 3. ترکیه
 4. navigate_before
 5. کارت فیروزه ای ترکیه

کارت فیروزه ای ترکیه

گرین کارت فیروزه ای ترکیه ، ویزای کار فیروزه ای ، ویزای کار ، ترکیه

کارت فیروزه ای ترکیه یا همان ویزای کار فیروزه ای ترکیه، گرین کارت فیروزه یک پروسه جدید برای مهاجرت و اخذ مجوز کار و اقامت نامحدود در کشور ترکیه می باشد، کشور ترکیه در سال 2017 با وضع قوانین جدید مهاجرت و دریافت اقامت ترکیه، در راستای جذب نیروی متخصص، کمک به اقتصاد، فرهنگ و سیستم اموزشی ترکیه قدم مثبتی برداشت. و شرایط دریافت اقامت کاری ترکیه را برای افراد خارجی که دارای تخصص خاصی هستند آسان‌تر نمود.

این کشور برای اخذ نیروی متخصص و جذب سرمایه، گرین کارت فیروزه ای ترکیه را برای مدت زمان 3 سال، صادر می ‌نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق کارشناسان می توانید ابتدا فرم ارزیابی رایگان را تکمیل نمایید.

مزایای کارت ویزای فیروزه ای

 • برای خارجیانی که به طور رسمی در ترکیه شاغل هستند فرصت بزرگی محسوب می شود. مهاجرانی که دارای حداقل ۲ سال سابقه کار در ترکیه هستند می توانند برای دریافت کارت فیروزه اقدام نمایند. به مدت نامحدودی صاحب مجوز اقامت و اشتغال شوند. به غیر از موارد سربازی و حق رای ، این افراد هیچ تفاوتی با شهروندان نرکیه نخواهند داشت.
 • بعد از اتمام دوره ۵ ساله می توانند برای اخذ تابعیت مراجعه کنند.
 • کودکان زیر ۱۸ سال و اقوام درجه یک نیز بعد از ۳ سال می توانند این تابعیت را اخذ کند.

ویزای کار و امتیاز بندی

ویزای کار فیروزه ای از یکی از انواع ویزاهای کاری کشور ترکیه می باشد. در ابتدا به صورت 3 ساله و پس از آن به صورت دائم برای متقضیان کار در ترکیه صادر می گردد. افراد دارای این نوع کارت می بایست ظرف مدت 1 سال وارد بازار کار گردند. در غیر این صورت کارت ویزای فیروزه ای آنها باطل می گردد.

گرین کارت فیروزه ای ترکیه برای افراد خارجی که اقدام به سرمایه گذاری و یا خرید ملک نمایند، مزایای زیادی را فراهم می نماید.

نحوه امتیاز بندی کارت فیروزه ای بدین صورت است که در طول 3سال، گزارش های خود را به صورت منظم ارسال کنند. در طول فرآیند اخذ کارت فیروزه ای، سیستم امتیازدهی بر شرایطی مانند دانش حرفه ای، زبان و تحصیلات اعمال می شود.

لذا باید امتیازات خود را در این موارد حفظ و یا افزایش دهند. این موضوع برای کسانی که مایل به اخذ کارت فیروزه ای هستند دارای اهمیت است. تا تصمیم بگیرند آیا قصد دارند در کشور زندگی کنند یا خیر و مطابق به تصمیم خود ملک خریداری نمایند.

اخذ ویزای کار از نوع گرین کارت فیروزه ای ترکیه، شامل چه افرادی می شود

 • متخصصین با تحصیلات عالی در مقاطع و رتبه های بالا
 • افراد با سابقه و رزومه کاری معتبر و غنی
 • کارآفرینان موفق دارای کسب و کار
 • افراد خارجی با سابقه کار دو ساله و ویزای کار در کشور ترکیه
 • افرادی که در زمینه‌های، علمی هنری، ورزشی، اقتصاد و غیره که توانایی بالایی دارند و زمینه فعالیت شان، سبب تاثیرات مثبت و رونق اقتصاد کشور ترکیه گردد.
 • افزادی که دارای مشاغل انسان‌ دوستانه، کارآفرینی، توریسم، بهبود ارزش‌های اخلاقی هستند و می توانند برنامه و راهکارهای عملی جهت توسعه آن ارائه دهند.

افرادی که دارای گرین کارت فیروزه ‌ای ترکیه هستند و امتیاز قابل قبولی در طی این سه سال کسب کرده‌اند. برای اخذ ویزای دائم ترکیه و دریافت تابعیت نامحدود ترکیه اقدام نمایند. از مزایای عالی این کارت اعطای تابعیت نامحدود ترکیه به بستگان درجه یک آن‌ها، همسر و فرزندان می باشد.

 

اشتراک گذاری در صفحات اجتماعی

مطالب مرتبط

مطلب بیشتری موجود نیست

فرم ارزیابی

شما می توانید با کلیک بر روی تصویر به سامانه ارزیابی و اخذ مشاوره با کارشناسان اقدام نمایید

برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست