1. خانه
 2. navigate_before
 3. اتریش
 4. navigate_before
 5. ویزای کار اتریش

ویزای کار اتریش

folder_openاتریش
comment2 دیدگاه
ویزای کار اتریش ، ویزای کاری اتریش ، اقامت کاری اتریش

یکی از راه های مهاجرت و اقامت کاری اتریش از طریق اخذ ویزای کار اتریش می باشد. به واسطه داشتن پیشنهاد شغلی از این کشور امکان پذیر می باشد. برای ارتباط با کارشناسان و اخذ مشاوره جهت اخذ ویزای کاری اتریش ، می توانید ابتدا در سامانه مهاجرتی موسسه بین المللی سینا سمیعی ثبت نام نموده و پرونده جدید برای ارزیابی را ایجاد نمایید.

ویزای کار اتریش از طریق پیشنهاد شغلی

(job offer)

در این روش فرد متقاضی می تواند با داشتن پیشنهاد کار، از سفارت درخواست ویزا کند اما به شرط اینکه شخص کارفرما به مدت 3 ماه در اتریش و 3 ماه در همه اتحادیه اروپا، کار موردنظر و شرایط مورد نیازش را آگهی کرده باشد و اگر در طول این مدت هیچ فرد اتریشی یا اروپایی برای دریافت این کار متقاضی نبوده است، کارفرما آنموقع می تواند برای شخصی خارجی و غیر اروپایی دعوت نامه بفرستد و پیشنهاد شغلی اش را صادر کند. در این روش اگر فرد متقاضی بتواند از 90 امتیاز حدود 55 امتیاز کسب کند می تواند کارتی به نام قرمز سفید قرمز بگیرد که بوسیله آن اجازه اقامت کاری اتریش برای 2 سال را دارد.

ویزای جست و جوی کار اتریش

(job seeker)

این روش از روش اول ساده تر است به این صورت که افراد می توانند بدون داشتن پیشنهاد شغلی اقدام به دریافت ویزا کنند .در این روش اگر افراد از 100 نمره 70 را بگیرند یعنی نمره زبان و سن و تحصیلات و پارامترهای موردنظر را دارا باشند و پس از تایید مدارک و موافقت با آن ها در اداره کار اتریش اقامتی 6 ماهه در اتریش برای پیدا کردن شغل مورد نظر به شما داده می شود. بعد از یافتن کار و بستن قرارداد با مراجعه به اداره کار و تحویل مدارک و پس از کسب موافقت قانونی کارت اقامت شما صادر شده و حال شما قادر هستید خانواده خود را نیز به اتریش ببرید.

مدارک لازم برای کسب ویزای کاری اتریش به شرح زیر می باشد:

 • ارائه پاسپورت دارای اعتبار حداقل 6 ماه
 • ارائه شناسنامه و ترجمه آن
 • ارائه 4 عدد عکس رنگی جدید
 • ارائه اجاره نامه از محلی در اتریش به عنوان اقامتگاه اولیه
 • ارائه بیمه نامه درمانی و سلامت
 • ارائه نامه بانک نشان دهنده گردش مالی مناسب جهت تمکن مالی فرد تا زمان یافتن کار در اتریش
 • ارائه مدرک های تحصیلی و کاری که بتواند ادعای فرد را مبنی بر کسب امتیاز مورد نیاز ثابت کند.

ویزای کاری اتریش مخصوص افراد بسیار ماهر و متخصص

مانند اکثر کشورها، شانس دریافت ویزای کار اتریش همه‌ی مجوزهای لازم با تحصیلات بالا افزایش می‌یابد. اگر شما به عنوان یک فرد بسیار ماهر Schlüsselkraft شناخته می‌شوید، شرایط احراز آسانتر و روند پروسه سریعتر خواهد بود. موارد لازم عبارتند از:

 • مدرک دانشگاهی و یا معادل آن داشته باشید
 • کار شما اهمیت بسزایی برای کارفرما و یا در آن زمینه‌ی کاری داشته باشد
 • کار شما در نهایت موجب اشتغال زایی شود
 • سرمایه به اتریش بیاورید

موارد استثنا و قوانین خاص زیادی در این مورد وجود دارد. با این حال اگر کارفرمایی بالقوه در اتریش بیابید که درخواست شما را حمایت کند، شانس موفقیت بالاتر می‌رود

ویزای کار اتریش برای مدیریت های خاص

اگر در یک موقعیت مدیریتی شما درآمدی بیش از 4200 یورو در ماه داشته باشید، بدون احتیاج به هیچ گونه ویزای کار اتریش، شما و خانوادیتان می‌توانید در اتریش کار و زندگی کنید. تنها یک نامه از کارفرما احتیاج است. البته کارفرما باید یک سری از فرم‌های لازم را ارایه نماید.

ویزای همراه از طریق کار

بسته به اینکه فرد با چه روشی می خواهد ویزای کار اتریش را بگیرد، خانواده او نیز راه متفاوتی برای گرفتن ویزای همراه یا الحاق به خانواده دارند. مثلا اگر فرد توسط پیشنهاد کاری مخصوص قصد گرفتن اقامت دارد از همان ابتدا می تواند با خانواده اش به اتریش برود اما اگر از طریق ویزای جسجوی کار به اتریش می رود اول باید شغلی مناسب پیدا کند و بعد برای رفتن خانواده اش به اتریش اقدام نماید. دقت داشته باشید خانواده شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال می باشد. همچنین به همسر کارت قرمز سفید قرمز اعطا می گردد که به وسیله آن می تواند دسترسی آزاد به بازار کار داشته باشد و بتواند کار کند.

همچنین برای دریافت آخرین اخبار مهاجرتی کی توانید از طریق این لینک اقدام نمایید.

اشتراک گذاری در صفحات اجتماعی

مطالب مرتبط

فرم ارزیابی

شما می توانید با کلیک بر روی تصویر به سامانه ارزیابی و اخذ مشاوره با کارشناسان اقدام نمایید

برچسب ها:

2 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست