سخت تر شدن مهاجرت به انگلستان و اخراج مهاجرین غیر قانونی

  1. خانه
  2. navigate_before
  3. وبلاگ
  4. navigate_before
  5. اخبار
  6. navigate_before
  7. سخت تر شدن مهاجرت به انگلستان و اخراج مهاجرین غیر قانونی

لندن روز یکشنبه اعلام کرد که قصد دارد سیاست مهاجرتی خود را سخت‌تر کند تا بدین ترتیب جلوی هجوم مهاجران غیرقانونی برای ورود به بریتانیا از راه کانال مانش را بگیرد.

پریتی پاتل، وزیر کشور بریتانیا ضمن اعلام این مطلب گفت که کشورش از این پس درخواست‌های پناهندگی را بر اساس مسیری که فرد مهاجر برای ورود به کشور طی کرده بررسی می‌کند.

خانم پاتل در ادامه مهاجرانی که راه کانال مانش برای ورود غیرقانونی به کشورش انتخاب می‌کنند را به «خرید پناهندگی» با گذر غیرقانونی از کشوری به کشور دیگر متهم کرد و گفت سیاست پذیرش پناهجو در بریتانیا بر اساس طرحی جدید مورد بازنگری قرار می‌گیرد.

وزیر کشور بریتانیا که در کنگره سالانه حزب محافظه‌کار سخن می‌گفت بدون اشاره به جزئیات طرحی که در این خصوص برای ارائه در دست دارد از «بازسازی عمده نظام پذیرش پناهجو» در سال آینده خبر داد و تاکید کرد که چنین اصلاحاتی طی ده‌های گذشته در بریتانیا بی سابقه است.

وی در عین حال اجرایی شدن طرح را «زمان‌ بر» توصیف کرد و از «واکنش سریع عملیاتی به مهاجرت غیرقانونی» به عنوان یکی از ویژگی‌های سیاست‌های جدید بریتانیا نام برد.

خانم پاتل با اشاره به شمار زیادی مهاجر غیرقانونی که هر هفته وارد بریتانیا می‌شوند، یادآور شد که «خوشبختانه» برکسیت این امکان را فراهم کرده که پس از ده‌ها مقامات بریتانیا بتوانند در باره افرادی که به کشور وارد و یا از آن خارج خواهند شد، تصمیم‌گیری کنند.

این اظهارات در حالی بیان می شود که دولت بریتانیا به تازگی با شمار کم سابقه‌ای از اقدام برای مهاجرت غیرقانونی از فرانسه روبرو شده که عمدتا از راه کانال مانش و با هدایت قاچاقچیان انسان صورت می‌گیرد.

اشتراک گذاری در صفحات اجتماعی

مطالب مرتبط

فرم ارزیابی

شما می توانید با کلیک بر روی تصویر به سامانه ارزیابی و اخذ مشاوره با کارشناسان اقدام نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست