مزایا و نکات مهم  جهت ثبت شرکت در اروپا

مزایای ثبت شرکت در اروپا

امنیت و شرایط مطلوب اقتصادی در اروپا موجب شد که بسیاری از افرادی که در کشورهای مختلف جهان زندگی می‌کنند، به فکر ثبت شرکت اروپا بیفتند. کشورهای مختلف اروپا در تلاش هستند که شرایط را برای اخذ اقامت اروپا تسهیل کنند تا افراد بیشتری بتوانند در این کشورها سرمایه گذاری کنند و با فراغ بال مراحل ثبت شرکت اروپا را طی کنند.

یکی از مزایای ثبت شرکت در کشورهای اروپایی، ساده بودن اخذ اقامت اروپا است. در کنار آن در زمینه مالیات، کمک‌های مالی، کمک به مهاجرت خانواده تأسیس‌کننده کسب و کار، امنیت اقتصادی و مالی، رشد راحت کسب و کار و عدم وجود مشکل به لحاظ زبانی هم مهم هستند.

در تمامی کشورهای اروپایی، امکان یادگیری زبان آن کشور وجود دارد و در کنار آن در تمامی کشورها کم و بیش امکان برقراری ارتباط به زبان انگلیسی وجود دارد. یکی از نکاتی که وجود دارد این است که کشورها برای دادن مجوز اقامت به زبان هم توجه می‌کنند. اخذ اقامت اروپا از طریق شرکت، یکی از ساده‌ترین اشکال ورود به قاره سبز است.

موارد مهم ثبت شرکت اروپا

متقاضیان ثبت شرکت اروپا، دقت بفرمایید که راه اندازی و گسترش فعالیت اقتصادی در اروپا مانند کشور ایران نیست. این باور می‌تواند مخرب باشد و مشکلاتی را برای سرمایه گذار فراهم کند. برای ثبت شرکت اروپا باید استانداردهای این قاره را به طور کامل رعایت کرد. بهتر است که قبل از هر کاری با یک مشاور خبره در زمینه ثبت شرکت اروپا مشورت کرد.
کدام کشور اروپایی برای کسب و کار شما مناسب‌تر است؟ کدام کشور می‌تواند اخذ اقامت اروپا را برای شما آسان‌تر کند. سعی کنید بهترین موقعیت مکانی را برای دفتر و شرکت خود پیدا کنید؛ چون این عامل واقعاً اهمیت دارد.
مالیات کشور مقصد را بررسی نمایید، بعضی از کشورها در اروپا مالیات سنپسن دارند و در عین حال بعضی مالیات کم و مناطق معاف از مالیات دارند.
سود مورد نظر برای یک شرکت موفق از دید دولت آن کشئر را بررسی کنید. کشوری را انتخاب کنید که سود سالانه کمتری انتظار داشته باشد .
بررسی بفرمایید کدام کشورها برای شرکت های ایرانی حساب بانکی بدون مشکل باز می کنند.

ثبت شرکت در اروپا در 8 ماه صد در صد تضمینی

اخذ اقامت برای مدیر عامل، سهام داران و خانواده های تحت تکفل

ثبت شرکت
کار در استرالیا

کار در استرالیا

ترکیه

کار در ترکیه

بهترین روش مهاجرتی

اوکراین

سرمایه گذاری در اوکراین

کانادا

کار در کانادا

جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در تماس باشید .

فهرست