نگارش انگیزه نامه (SOP)

نوشتن انگیزه نامه یا (Statement Of Purpose) یکی از مهم‌ترین مدارک مورد نیاز برای مهاجرت تحصیلی یا کاری شما است. در نگارش انگیزه نامه مواردی مانند پیشینه آکادمیک و غیر آکادمیک، علائق تحقیقاتی و حرفه‌ای شما و اهداف آتی شما لحاظ خواهد شد.

اهمیت انگیزه نامه

با توجه به اینکه انگیزه نامه تنها مدرکی است که شما کنترل کامل بر روی آن دارید، در نتیجه باید اقدام به نوشتن انگیزه نامه به صورت حرفه‌ای و تخصصی کنید. چون هدف شما از تحصیل یا کار  در این رشته، دانشگاه و کمپانی چیست و چه مسیری را برای ادامه مسیر خود متصور هستید. هنگام نگارش انگیزه نامه باید به این نکته توجه کنید که نباید از قالب‌های رایج در اینترنت استفاده کنید، چون در صورت مشاهده این رفتار توسط استادها ویا کارفرما  ریجکت خواهید شد.

نحوه نگارش انگیزه نامه

انگیزه ناه باید شامل دیدگاه‌ها، چشم‌اندازها، نگرش، اهداف و برنامه‌های آتی شما باشد. برخی از سفارتخانه‌های مانند کانادا جهت سنجش و بررسی متقاضیانی که ویزای موقت دریافت می‌کنند، به منظور اطمینان از بازگشت به کشور مبدا درخواست انگیزه نامه می‌کنند. به همین منظور عدم نگارش صحیح انگیزه نامه و رعایت نکات اصولی سبب می‌شود که ویزای شما یا در مرحله بررسی توسط مامور ویزا (ویزا آفیسر) یا هنگام بررسی توسط دانشگاه یا کمپانی ریجکت شود.

نحوه سفارش انگیزه نامه

برای استفاده از خدمات انگیزه نامه موسسه کاریابی بین المللی سینا سمیعی کافی است تا اطلاعات خود اعم از رزومه (در صورت وجود) و اهداف تحصیل یا کار و نکاتی مورد نیاز جهت تدوین انگیزه نامه را در از طریق ایمیل در اختیار کارشناسان ما قرار دهید. بعد از دریافت ایمیل، کارشناسان متخصص ما با شما ارتباط برقرار کرده و بعد از تکمیل اطلاعات مورد نیاز اقدام به نگارش انگیزه نامه خواهند کرد.

انگیزه نامه تدوین شده توسط موسسه کاریابی بین المللی سینا سمیعی  به صورت اختصاصی و حرفه‌ای می‌باشد که براساس ویژگی‌های شخصیتی و آکادمیک و حرفه ای شما در کمترین زمان ممکن و با کیفیت عالی تقدیم شما خواهد شد.

در صورتی که در نحوه نگارش و سفارش انگیزه نامه خود مشکل داشته باشید، می‌توانید با کارشناسان متخصص ما از طریق ایمیل یا راه‌های ارتباطی که در صفحه تماس با ما قید شده‌اند، ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی‌های کارشناسان ما بهره‌مند شوید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست